Majstrovstvá sveta v hokeji začali zhurta a slovenskí chlapci v úvode turnaja získali osem bodov z možných deviatich. Je to málo, tak akurát, či nadplán nášho omladeného výberu?
V tejto časti Hokejového Bossa je debata nielen o tomto medzi Ondrom Rusnákom, Tomášom Záborským a špeciálnym hosťom, kapitánom olympijského tímu z Milána Tomášom Tatarom. „Insiderské“ informácie priniesol aj Stano Benčat priamo zo švajčiarského Fribourgu.
Hokejovú reprezentáciu čaká deň D v podobe Dánska. Ako na severanov, aby sme si štvrťfinálovú účasť prakticky zabezpečili po štyroch dueloch búdu analyzovať hostia Hokejového Bossa.
V tejto časti sa dozviete aj:
– Ako vplývala (ne)skúsenosť na záverečnú tretinu so Slovinskom
– Ako zlepšiť presilovú hru 5:3 a kedy to v nej padne Chromiakovi
– Tomáš Tatar o tom prečo sa tento rok nemohol zúčastniť MS
– Aké je to objaviť sa na ľade v 18. rokoch na ľade s Lidströmom, Zetterbergom a ďalšími legendami Detroitu Red Wings.
– Porovnanie aké je hrať pred plnou Montrealskou Bell Centre a štadiónom plným slovenských fanúšikov počas MS či ZOH.
– Čo vraví Tatar o vývoji Mešára, či o spolupráci bratov Pospíšilovcov a mnoho ďalšieho
Sledujte nás a buďte v obraze! Nezabudnite na odber a dajte nám v komentároch vedieť, ako vidíte šance Slovenska na MS vy. 🇸🇰
KAPITOLY
00:00:00 Úvodník
00:02:30 Po zápase so Slovinskom
00:10:00 O hre slovenskej presilovky
00:18:20 O sile Švajčiarov
00:26:29 O bratoch Pospíšilovcoch
00:28:44 O slovenskom útoku
00:34:13 Tatar o vývoji v NHL
00:51:00 Tipovačka na Dánsko
00:54:01 Tatar o neúčasti na MS
01:01:00 Divácke otázky
Sledujte nás na
♦ Facebooku – https://www.facebook.com/Sportnet.sk
♦ Instagrame – https://www.instagram.com/sportnet.sk
♦ Twitteri – https://www.twitter.com/sportnet_sk
Podcast Hokejovy BOSS vzniká v spolupráci so stávkovou spoločnosťou Tipsport. Viac na https://www.tipsport.sk
Zamna tomaš tatar jeden z najlepšisch hostou čo tu boli,dobre sa počuva,pan benčat:mohli by ste tomaša pozvať či odporučiť na niejake zapasy na tychto ms do komentatorskeho tymu
Ondro klobúk dole😁😁
Pol mužstva Slovincou Ľubľana potom druhá česká liga Maďarska Rakúska a my sa bojíme kde boli Ty naši z Kanady a zázrak Gajan zatiaľ na to nemá
Prečo Trto nehrá na ms?
10 viet a 57x "proste"…
Ondro celý podcast som čakal, že sa spýtaš na ten Slovan či tam Trto pôjde no nevadí 😄
Super diel. Tomášovia boli fantastický
Aj bolo vidieť na Trtovi, že nebol na OH úplne ok.
Byť zranený a mať zmluvu a brať peniaze je krásne 😊 Gáborík je v tom king! Žeby aj Trto tak fungoval..? Ale urobili ste si robotu v repre a za to vďaka! Ale treba myslieť na dôchodok 😊
A takto bez toho Bencata by to malo pokračovať
Prečo zmierňujú kritiku floskulami typu "boli trošku lepší" , trošku nám chýbalo ….
najlepši podcast, super rozhovor 🙂
Znovu Tatár sfúkol Benčata 😂 znovu mudroval o veciach ktorým očividne nerozumie, jemu ide hlavne bulvár, politika ale odbornosť 0 bodov 😂😂😂
Skvelý podcast a naozaj výživný a zaujímavý diel s info zvnútra 😊.
Balkánsky rysy sa chceli len ukázať jak chleba vo výklade 🤣🤭
Na tento mladý team som hrdý ,áno hrajú presilovky jak motovidlá ,točia sa kol seba kŕčovito málo strieľajú ,áno za stavu 4-2 by to starší udržali ,no včera potvrdili ,že hokej hrať vedia Dáni boli z nich hotoví ! A ešte v dobrom prekvapia !
Finále Helvéti – …
F.Mešár a S.Čederle ,budú o 3-4 roky ** .
Netipujte prehrali by ste aj svoje gate 😇
Výýýýborný pokec chalani…….toto ma baví 🤘🤘🤘🤘