✝️🙋🇸🇰💁🥅🏒🧹Ideme zodpovedne ďalej.Bratia z Čiech hrali zodpovedne dali asi12 žrdí a prehrali.Je to aj o šťastí a treba to využiť keď to ide.🤠👍👍👍
Vdaka za reprezentovanie aj goly, vela uspechov!
✝️🙋🇸🇰💁🥅🏒🧹Ideme zodpovedne ďalej.Bratia z Čiech hrali zodpovedne dali asi12 žrdí a prehrali.Je to aj o šťastí a treba to využiť keď to ide.🤠👍👍👍
Už sme do vyhrávali.
Skoda teraz bod z cechmy nám treba
Filip výborne, prajem nech to tam padá minimálne tak ako so Slovinskom. Držím palce