🔥 Bonusový obsah na: https://herohero.co/bombyktyci & https://www.forendors.cz/bombyktyci
V dalším dílu BKT si Kuba popovídal se Smolim a Naklim. Kluci společně probrali pocity z prvních dvou dnů MS, zápasy proti slabším soupeřům, vítězný vstup do turnaje proti Dánům, sobotní blamáž se Slovinskem, důvody naší porážky, posazení Matěje Blümela, nedostatky v útoku, výkony mladých hráčů nároďáku, otázku brankářské jedničky, plán na Švédsko nebo možné změny v sestavě.
💣 Už je nás tu společně přes 16 tisíc! Dejte LIKE a odběr, aby vám už neunikla žádná bomba 💣
00:00 BKT úvod
05:08 První dny na mistrovství světa
09:17 Výslovnost Roberta Záruby švédských hráčů
12:59 Střípky z první výhry proti Dánsku
16:20 Co si vzít z prvních dvou zápasů na MS?
22:24 Matěj Blümel na tribuně
27:54 Dává Martin Kaut na MS smysl?
34:25 Spoléhání nároďáku jenom na Červenku
37:23 Kdo z mladých hráčů vypadá nejlíp?
🎧 Všechny díly našeho podcastu si můžete poslechnout také na:
Spotify: https://open.spotify.com/show/5jEkxJ6F66ts36gPYkeMJ5?si=9cd6276ef15143e4
Apple podcasts: https://apple.co/34zs6JQ
🤝🏼 SLEVY OD AMIXU
Amix: https://www.amix.cz | s promokódem BOMBY25 sleva 25% na celý nákup
👕 BKT MERCH
Všechny kousky nakoupíte na: https://www.rosterhockey.cz/bomby-k-tyci/
📲 Sleduje nás i na sítích:
Twitter: https://twitter.com/bombyktyci
Instagram: https://www.instagram.com/bombyktyci
Facebook: https://www.facebook.com/bombyktyci
To ihrisko je skratka velke a tak to jednoducho vyzera p o m a l e.
Lsršon…hm…to bude newyorsky dialekt. Ved tam vzdy hovoria: "…o my goš…" namiesto oh my got… 😊
Hoši, kdyžý nás porazí Slovinsko, tak tam prostě patří 😀
Jste normální?
Proč by nemohl jít na rozhovor?
Já nechápu proč na to koukáte?
Ani náhodou.Co bych tam dělal.Jste horší jak Duda.
Jste chytrý jak rádia.Hráli jste hokej a na hovno.
Nerozumíte.To máš pravdu
2:08 začíná podcast, nemáte zač
Kaut směr Kladno
Ano přijde nás to draho, ale sázkovky vydělaly.Jednou mi šéf kriminálky říkal, že je to organizovaný zločin centrálně řízený, ale že by do toho nešel, protože by ani nestihl napsat závět.
Hoši se švédštinou je to skutečně tak. Byli jsme tam na dovolené a např. kousek od Göteborgu jsou ostrovy, z nichž jeden se jmenuje Styrsö. A přesně, jak zmiňuje Kuba, pokud je tam před S písmeno R, vyslovuje se jako Š. Takže jsme jeli na lodi a hlásilo to, že další zastávka je "styršó."
komerční banka, to bych z tebe blil, největší zlodějská banka v čr 😀 a on jí propaguje…
Ohledně Švédských jmen…říká to tak jak by se to mělo vyslovovat. Můžeme být rádi, že tam není Forsberg, protože ten by se měl číst Fošberj (zhruba) a Zibanejad je prostě jen Zibanjad. Kazdopadne souhlas s tim ze to trochu tahá za uši když to predtim 50 let rikal po “našem”
pamatuju si před 10 – 15 lety, jak říkal koncovku berg jako beri, a že to tak má být. To bylo vždycky Zetterberi, a bylo jich tam vice bergů. od toho potom rychle upustil.
Osobně jsem rád, když se jména vyslovují správně. I u těch Finů už se to zlepšilo… Ale pro někoho kdo nezná švédskou výslovnost to může být šok, to jo
Když jsme u švédské výslovnosti, moje oblíbené je Skellefteå [Ch-lefteó(ua)]
Sɓéneček řikaj v NY když sem byl na hokeji. 😁
Ahoso Vidaho!
Šmoleňak 😀😀😀
Za mě rozhovor s Galvasem úplně v pořádku… U nás v ČR se pořád vyhýbáme rozhovorům třeba i s gólmany během playoff… V NHL je přece běžné, že se bezprostředně po zápase dělá rozhovor s kýmkoliv bez ohledu na to jestli pokazil zápas nebo ne…Galvas hrál dobře a on ten zápas určitě nepokazil…
Co se týče "karání" ČT z Koryho strany… Jestli v tom není to, že ČT získala práva na český hokej i MS a tím na oneplay bude jen extraliga…
Jinak jako vždy dobrý vhled do zákulisí, za to děkujeme 👌 pokračujte v dobrej práci
Radek Šmoleňák je super, ale Jakub Koreiš je ještě lepší : D
Hele jestli si v životě neslyšel Švéda říct "š", tak jsi buď hluchej nebo to nebyl Švéd 😀
Celá obrana působí skvěle, až na toho nejzkušenějšího. Zatím bezkonkurečně nejhorší je Kempný…
Výslovnost švédských jmen je správně, tak jak to říká Záruba. Ale taky mě to trochu irituje 😀.
Na jednu stranu, jak je pravděpodobné, že by Blumel rozhodl utkání – možná jo, možná ne. Těžko říct…
Hoši, hlavní důvod, proč je ten hokej nuda proti olympiádě je ten, že to hřiště je o 4 metry širší. Ja bych ty
letiště zakázal, kurví to hokej. Šířka 28 max a nazdar.
..nejlepší je ten ŽALUD na konci 🙉🙉😂😂